CRGH2512F97R6
MFR.Part #
CRGH2512F97R6
JLCPCB Part #
C1713661
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS