AA2512FK-07750RL
MFR.Part #
AA2512FK-07750RL
JLCPCB Part #
C4053711
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS