CRGH2512F6K19
MFR.Part #
CRGH2512F6K19
JLCPCB Part #
C1706036
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS