NQ121WJ0335T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0335T4E
JLCPCB Part #
C2781921
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3MΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS