SLR1TTE11R8D
MFR.Part #
SLR1TTE11R8D
JLCPCB Part #
C4065480
Description
-55℃~+180℃ 11.8Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS