CRGH2512F6K49
MFR.Part #
CRGH2512F6K49
JLCPCB Part #
C1706007
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS