CRGH2512F56R2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F56R2
JLCPCB Part #
C1705705
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS