CRGH2512F16R2
MFR.Part #
CRGH2512F16R2
JLCPCB Part #
C1705789
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS