CRGH2512F562R
MFR.Part #
CRGH2512F562R
JLCPCB Part #
C1705621
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS