HV733ARTTE7153F
MFR.Part #
HV733ARTTE7153F
JLCPCB Part #
C6274029
Description
-55℃~+155℃ 1W 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS