Y16287K15000T0R
MFR.Part #
Y16287K15000T0R
JLCPCB Part #
C4187834
Description
-55℃~+150℃ 7.15kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount