RP812012
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP812012
JLCPCB Part #
C1565602
Package
Plugin,12.6x29mm
Description
-40℃~+70℃ 12V 2ms 400V@AC 8A 8ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,12.6x29mm Power Relays ROHS