RP73D1J54R9BTG
MFR.Part #
RP73D1J54R9BTG
JLCPCB Part #
C4134607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS