C3A2R2JT
MFR.Part #
C3A2R2JT
JLCPCB Part #
C3572439
Description
-55℃~+200℃ 2.2Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS