CRGH2512F66K5
MFR.Part #
CRGH2512F66K5
JLCPCB Part #
C1705891
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS