CRGH2512F36R5
MFR.Part #
CRGH2512F36R5
JLCPCB Part #
C1705790
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS