CRGH0805F48K7
MFR.Part #
CRGH0805F48K7
JLCPCB Part #
C2101181
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS