CRGH2512F348K
MFR.Part #
CRGH2512F348K
JLCPCB Part #
C1705890
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS