RK73H3ATTE36R0D
MFR.Part #
RK73H3ATTE36R0D
JLCPCB Part #
C2583321
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS