CRGH2512F348R
MFR.Part #
CRGH2512F348R
JLCPCB Part #
C3987427
Description
-55℃~+155℃ 2W 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS