RU73X1E1K96LTDF
MFR.Part #
RU73X1E1K96LTDF
JLCPCB Part #
C4055873
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS