CRGH2512F26K1
MFR.Part #
CRGH2512F26K1
JLCPCB Part #
C3929231
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS