HCL130J3K3CX
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCL130J3K3CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 3.3kΩ 70W Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS