CRGH2512F26R1
MFR.Part #
CRGH2512F26R1
JLCPCB Part #
C1705841
Description
-55℃~+155℃ 250V 26.1Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS