SR733ATTE4R75F
MFR.Part #
SR733ATTE4R75F
JLCPCB Part #
C2601527
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS