CRGH2512F22K1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F22K1
JLCPCB Part #
C1705928
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS