CRGH2512F267K
MFR.Part #
CRGH2512F267K
JLCPCB Part #
C1705976
Description
-55℃~+155℃ 250V 267kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS