RQ73C1E11KBTD
MFR.Part #
RQ73C1E11KBTD
JLCPCB Part #
C4072066
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS