CPF0402B56K2E
MFR.Part #
CPF0402B56K2E
JLCPCB Part #
C4131449
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS