CRGH2512F267R
MFR.Part #
CRGH2512F267R
JLCPCB Part #
C1705799
Description
-55℃~+155℃ 250V 267Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS