CRGH2512F243R
MFR.Part #
CRGH2512F243R
JLCPCB Part #
C3980440
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS