CRGH2512F243K
MFR.Part #
CRGH2512F243K
JLCPCB Part #
C5629552
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS