Y4066100R000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4066100R000B0W
JLCPCB Part #
C4258344
Package
2512
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 100Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount