CPF0805B4R12E
MFR.Part #
CPF0805B4R12E
JLCPCB Part #
C4045515
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS