CRGH2512F2K1
MFR.Part #
CRGH2512F2K1
JLCPCB Part #
C4059756
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS