CFR25J2K4
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR25J2K4
JLCPCB Part #
C1371526
Package
Plugin,D2.5xL6.8mm
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4kΩ 333mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.5xL6.8mm Through Hole Resistors ROHS