CRGH2512F221K
MFR.Part #
CRGH2512F221K
JLCPCB Part #
C1705825
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS