CRGH2512F19K1
MFR.Part #
CRGH2512F19K1
JLCPCB Part #
C1705971
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS