H810R5BDA
MFR.Part #
H810R5BDA
JLCPCB Part #
C1412581
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS