CRGH2512F19K6
MFR.Part #
CRGH2512F19K6
JLCPCB Part #
C1705966
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS