CRGH2512F19R1
MFR.Part #
CRGH2512F19R1
JLCPCB Part #
C1705842
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS