HV733ATTE1305F
MFR.Part #
HV733ATTE1305F
JLCPCB Part #
C3916469
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS