RP73PF1E649RBTD
MFR.Part #
RP73PF1E649RBTD
JLCPCB Part #
C2082954
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS