TE300B2K7J
MFR.Part #
TE300B2K7J
JLCPCB Part #
C5796756
Description
2.7kΩ 300W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS