CRGH2512F174R
MFR.Part #
CRGH2512F174R
JLCPCB Part #
C1705769
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS