RN73A2B24KBTG
MFR.Part #
RN73A2B24KBTG
JLCPCB Part #
C3989546
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS