CRGH2512F14K3
MFR.Part #
CRGH2512F14K3
JLCPCB Part #
C3922255
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS