RC2512FK-7W5K6L
MFR.Part #
RC2512FK-7W5K6L
JLCPCB Part #
C6263569
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS