CRGS2010J3K3
MFR.Part #
CRGS2010J3K3
JLCPCB Part #
C1703894
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS