CRGH2512F1K43
MFR.Part #
CRGH2512F1K43
JLCPCB Part #
C1705579
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS